Tage Törning etsning

Tage Törning etsning
Tage Törning etsning

Såld för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

TAGE TÖRNING (1925-2012), etsning, signerad och numrerad 45/75, bastumotiv, bildstorlek, 24x31 cm.

Fint skick, ej examinerad ur ram.

860566

2021-01-08