Klubbat för:
Osåld
Utropspris
800 SEK
TAGE TÖRNING (1925-2012), etsning, signerad och numrerad 45/75, bastumotiv, bildstorlek, 24x31 cm.
Fint skick, ej examinerad ur ram.
860566
2021-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här