Olle Pettersson oljemålning

Olle Pettersson oljemålning
Olle Pettersson oljemålning
Olle Pettersson oljemålning
Olle Pettersson oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

OLLE PETTERSSON (Sverige, 1905-1991): skogslandskap, olja på duk, signerad, 47 x 57 cm.

Små nålhål i övre hörnen.

860567

2021-01-11