Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
OLLE PETTERSSON (Sverige, 1905-1991): skogslandskap, olja på duk, signerad, 47 x 57 cm.
Små nålhål i övre hörnen.
860567
2021-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här