Olle Pettersson oljemålning

Olle Pettersson oljemålning
Olle Pettersson oljemålning
Olle Pettersson oljemålning
Olle Pettersson oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

OLLE PETTERSSON (Sverige, 1905-1991): Figurkomposition, olja på duk, signerad, 37 x 33 cm.

Små hål, mindre färgbortfall.

860568

2021-01-15