Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
OLLE PETTERSSON (Sverige, 1905-1991): Figurkomposition, olja på duk, signerad, 37 x 33 cm.
Små hål, mindre färgbortfall.
860568
2021-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här