Olle Pettersson oljemålning

Olle Pettersson oljemålning
Olle Pettersson oljemålning
Olle Pettersson oljemålning
Olle Pettersson oljemålning

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLLE PETTERSSON (1905-1991): Komposition med flaska, signerad, olja på duk, 76 x 61 cm

Mindre färgbortfall.

860569

2021-01-13