Olle Pettersson oljemålning

Olle Pettersson oljemålning
Olle Pettersson oljemålning
Olle Pettersson oljemålning
Olle Pettersson oljemålning

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLLE PETTERSSON (Sverige, 1905-1991): Komposition, olja på duk, signerad, 58 x 69 cm.

Enstaka fläckar, mindre färgbortfall.

860570

2021-01-11