Bengt Olson

Bengt Olson
Bengt Olson

Såld för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BENGT OLSON (född 1930), litografi, landskapsmotiv, signerad, numrerad EA, bladmått 63x80: oramad.

Hörn med mjuka veck

860576

2021-01-06