Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
BENGT OLSON (född 1930), litografi, landskapsmotiv, signerad, numrerad EA, bladmått 63x80: oramad.
Hörn med mjuka veck
860576
2021-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här