Dag Petersson

Dag Petersson
Dag Petersson

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

DAG PETERSSON (född 1939):färglitografi, svanar, signerad, bladmått 58x81 cm

Framstår i gott skick

860577

2021-01-06