Ljuskrona rokokostil
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSKRONA, rokokostil, 1900-talets mitt, stomme i mässing, behängd med olikformade prismor, 6 ljusarmar, 7 ljuspunkter, elektrifierad, höjd ca 80, diameter 60 cm
Ej funktionstestad, smärre bruksslitage
860587
2020-12-29