Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

LJUSKRONA, rokokostil, 1900-talets mitt, stomme i mässing, behängd med olikformade prismor, 6 ljusarmar, 7 ljuspunkter, elektrifierad, höjd ca 80, diameter 60 cm

Ej funktionstestad, smärre bruksslitage

860587

2020-12-29