Spegel samt byrå
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL samt BYRÅ, 1900-talets senare hälft, furu, delvis bemålat, spegeln med belysning, byrå höjd ca 49, 95x42 cm, spegeln ca 127x96 cm
Slitage, byråns ovansida med kraftigare slitage, avklippt el, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
860598
2021-01-05