Spegel samt byrå

Spegel samt byrå
Spegel samt byrå
Spegel samt byrå
Spegel samt byrå
Spegel samt byrå
Spegel samt byrå
Spegel samt byrå
Spegel samt byrå
Spegel samt byrå
Spegel samt byrå

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL samt BYRÅ, 1900-talets senare hälft, furu, delvis bemålat, spegeln med belysning, byrå höjd ca 49, 95x42 cm, spegeln ca 127x96 cm

Slitage, byråns ovansida med kraftigare slitage, avklippt el, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

860598

2021-01-05