Penselvaser Kina

Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PENSELVASER, 2 st., porslin, Kina, 1900-talets mitt, cylinderformade, polykrom dekor, kalligrafi, botten med märke, höjd ca 28 cm

slitage

860600

2020-12-29