Vägglampor Elit Knud Christensen Agentur

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPOR, 1 par, "Elit 703", Knud Christensen Agentur, Randers, Danmark, 1970-tal, lackerad metall, mörbetsade träknoppar, raster i plast, kupornas diameter 19,5 cm

Bruksskick, ej funktionstestade

860614

2021-01-11