Mona Huss Wallin färglitografi

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944): färglitografi, signerad M Huss W 139/360, bildmått ca 60x47 cm

Ej examinerad ur ram

860618

2021-01-08