Mona Huss Wallin

Mona Huss Wallin
Mona Huss Wallin
Mona Huss Wallin
Mona Huss Wallin

Såld för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944): färglitografi, vy över Göteborgs hamn, signerad M Huss W -77 118/460, bildmått ca 63x49 cm

Ej examinerad ur ram

860624

2021-01-08