Klubbat för:
5 400 SEK
1 500 SEK
MONA HUSS WALLIN (född 1944): färglitografi, vy över Göteborgs hamn, signerad M Huss W -77 118/460, bildmått ca 63x49 cm
Ej examinerad ur ram
860624
2021-01-08