Mona Huss Wallin färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944): färglitografi, motiv med hus och kyrka, signerad M Huss W 139/360, bildmått ca 54x45 cm

Ej examinerad ur ram

860632

2021-01-08