Mona Huss Wallin litografi

Mona Huss Wallin litografi
Mona Huss Wallin litografi
Mona Huss Wallin litografi
Mona Huss Wallin litografi

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944): färglitografi, motiv från Lofoten, signerad M Huss W 277/360, bildmått ca 61x43 cm

Ej examinerad ur ram

860641

2021-01-08