Mona Huss Wallin färglitografi

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944): färglitografi, bromotiv, signerad M Huss W 118/460, bildmått ca 59x47cm

Ej examinerad ur ram

860645

2021-01-08