Gustav Rudberg

Gustav Rudberg
Gustav Rudberg
Gustav Rudberg
Gustav Rudberg
Gustav Rudberg
Gustav Rudberg
Gustav Rudberg
Gustav Rudberg

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Skuta i soldis, signerad RUDBERG, olja på duk, ca 78 x 78 cm

860648

2021-01-11