Ragnvald Magnusson olja på duk

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAGNVALD MAGNUSSON (1904-1984): olja på duk, Landskapsmotiv, signerad Ragnvald M, ca 77x57 cm

860651

2021-01-08