Stolar 12 st

Stolar 12 st
Stolar 12 st
Stolar 12 st
Stolar 12 st
Stolar 12 st
Stolar 12 st
Stolar 12 st
Stolar 12 st

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STOLAR, 12 st, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, mahogny, klädda i grön textil, skuren dekor, sitthöjd 45 cm

Fläckar, slitage

860659

2020-12-30