Arne Norell soffa

Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARNE NORELL, "Mexico", soffa, 1960/70-tal, klädd i svart läder, lösa stoppade plymåer, längd 193, sitthöjd 39 cm

Bruksslitage, fläckar

860662

2020-12-30