Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VINDFLÖJEL, i form av tupp, på stång, 1900-talets första hälft, patinerad metall, tupp med höjd ca 50 och bredd 45 cm, totalhöjd ca 240 cm,
Åldersrelatat slitage, rost
860672
2021-01-05
Gör en kostnadsfri värdering här