Dekorelement i form av tupp

Dekorelement i form av tupp
Dekorelement i form av tupp
Dekorelement i form av tupp
Dekorelement i form av tupp
Dekorelement i form av tupp
Dekorelement i form av tupp
Dekorelement i form av tupp
Dekorelement i form av tupp

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VINDFLÖJEL, i form av tupp, på stång, 1900-talets första hälft, patinerad metall, tupp med höjd ca 50 och bredd 45 cm, totalhöjd ca 240 cm,

Åldersrelatat slitage, rost

860672

2021-01-05