Edition Amour Ole Lynggaard Armband 18K

Såld för:

31 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

OLE LYNGGAARD, armband, 18K, klassisk Lynggaard modell, avslut med dobbar, säkerhetskedja, längd ca 18 cm, vikt ca 29.8 g, etui Lynggaard medföljer

Fint bruksskick. En tom ögla för berlock sitter på länken. Etui med slitage.

860675

2021-02-07