Sängbord 1 par

Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

SIDOBORD / NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets mitt, ekfanér, draghandtag i gulmetall, skivor i laminat, på hjultrissor, höjd 80, 42,5x34,5 cm

Kuntoraportti

Slitage, avslag, saknar nycklar

860688

Päivämäärä:

2020-12-30