Sängbord 1 par
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
SIDOBORD / NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets mitt, ekfanér, draghandtag i gulmetall, skivor i laminat, på hjultrissor, höjd 80, 42,5x34,5 cm
Kuntoraportti
Slitage, avslag, saknar nycklar
860688
Päivämäärä:
2020-12-30