Elgitarr Aria Pro 2 Thor Sound 400 Matsumoku Japan
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ELGITARR, Aria Pro II TS 400, Matsumoku, Japan, 1980-tal, seriernr 912112, längd ca 104 cm
Bruksslitage,mindre stötmärken kring kroppen, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
860689
2021-01-05