Elgitarr Aria Pro 2 Thor Sound 400 Matsumoku Japan

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELGITARR, Aria Pro II TS 400, Matsumoku, Japan, 1980-tal, seriernr 912112, längd ca 104 cm

Bruksslitage,mindre stötmärken kring kroppen, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

860689

2021-01-05