Josef Frank hummertallrikar

Josef Frank hummertallrikar
Josef Frank hummertallrikar
Josef Frank hummertallrikar
Josef Frank hummertallrikar
Josef Frank hummertallrikar
Josef Frank hummertallrikar
Josef Frank hummertallrikar
Josef Frank hummertallrikar

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOSEF FRANK, 12 st, s k hummertallrikar, Svenskt Tenn, Reijmyre Glasbruk, grön glasmassa, ca 30x22,5 cm, 7 assietter samt skål medföljer

2 st med kantnagg, smärre fotringsnagg, repor

860690

2020-12-30