Unik skål Bertil Vallien, Kosta Boda
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
BERTIL VALLIEN, skål, Kosta Boda 1980-tal, unik, över- och underfång i lila och gult med iriserande effekter, blästrad dekor av hjort, stjärna, nät, träd och fågel, signerad Kosta Unik 5932 B. Vallien och B. Vallien UNIK KOSTA BODA samt ikarosmärket (överstruken numrering 8986), höjd 11, 15 x 13 cm
860703
2021-02-28