Soffbord marmor och glas

Soffbord marmor och glas
Soffbord marmor och glas
Soffbord marmor och glas
Soffbord marmor och glas
Soffbord marmor och glas
Soffbord marmor och glas
Soffbord marmor och glas
Soffbord marmor och glas
Soffbord marmor och glas
Soffbord marmor och glas

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFBORD, 1980-tal, troligen Italien, fot i marmor, med glasskiva, höjd 46, 100x100 cm

Bruksslitage

860705

2020-12-30