Smycken silver

Smycken silver
Smycken silver
Smycken silver
Smycken silver
Smycken silver
Smycken silver

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

SMYCKEN, 5 dlr, silver, hängen och broscher, 1900/2000-tal, två hängen i from av klot, ett hänge tillverkad av del av gaffel, brosch i form av stiliserad fisk samt brosch med markasieter och pärlor, diameter 2- 2,5, höjd 7 samt längd 5 och 7 cm, vikt ca 50 g

Bruksslitage.

860715

2021-01-07