Willi Fischer

Willi Fischer
Willi Fischer
Willi Fischer
Willi Fischer
Willi Fischer
Willi Fischer

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

800 SEK

WILLI FISCHER, skulptur, chamotterat stengods, 1900-talets fjärde kvartal, i form av igekott, längd ca 35 cm.

Lagningar, mindre nagg kan förekomma

860716

2021-01-07