Lisa Rinnevou färglitografi

Lisa Rinnevou färglitografi
Lisa Rinnevou färglitografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LISA RINNEVUO (född 1972): Komposition, signerad Lisa Rinnevou, 112/190, färglitografi, bladmått ca 47x25 cm

Zustandsbeschreibung

860725

2020-12-30