Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LISA RINNEVUO (född 1972): Komposition, signerad Lisa Rinnevou, 112/190, färglitografi, bladmått ca 47x25 cm
Zustandsbeschreibung
860725
2020-12-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner