Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALLEN JONES (född 1937): Self, 1965, signerad samt numrerad 79/225, serigrafi, ca 51x42 cm
Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram
860740
2021-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här