Allen Jones

Allen Jones
Allen Jones

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALLEN JONES (född 1937): Self, 1965, signerad samt numrerad 79/225, serigrafi, ca 51x42 cm

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram

860740

2021-01-17