Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGBORD, 1800-tal, furu, höjd ca 78, bredd 101, total längd ca längd 154 cm
Åldersrelaterat slitage, ytskador
860744
2020-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här