Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BENGT LANDIN (född 1933): färglitografi, motiv med narr, signerad och daterad Bengt Landin 1973, 25/75, bildmått ca 87x60 cm
Ej examinerad ur ram
860746
2021-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här