Bengt Landin färglitografi

Bengt Landin färglitografi
Bengt Landin färglitografi
Bengt Landin färglitografi
Bengt Landin färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT LANDIN (född 1933): färglitografi, motiv med narr, signerad och daterad Bengt Landin 1973, 25/75, bildmått ca 87x60 cm

Ej examinerad ur ram

860746

2021-01-08