Hänge 18K

Hänge 18K
Hänge 18K
Hänge 18K
Hänge 18K
Hänge 18K
Hänge 18K
Hänge 18K
Hänge 18K

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄNGE, 18K, rödguld, otydliga svenska stämplar, baguetteslipad blå syntetisk sten, rosettformat krön, rörlig ögla, höjd ca 30 mm inkl ögla, vikt ca 4.8 g

Sten med små naggar.

860756

2021-01-10