Lena Linderholm färglitografi

Lena Linderholm färglitografi
Lena Linderholm färglitografi
Lena Linderholm färglitografi
Lena Linderholm färglitografi

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947): färglitografi, stilleben med frukt, signerad Lena A Linderholm 185/225, bildmått ca 80x57 cm

Ej examinerad ur ram

860758

2021-01-08