Flakong

Flakong
Flakong
Flakong
Flakong
Flakong
Flakong
Flakong
Flakong

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLAKONG samt ASK, sekelskiftet 18/1900-tal, flakongen i ställ av förgyllt mässing, rosafärgat glas, ask i rödfärgat glas med bemålad dekor, höjd ca 7-13 cm

Bruksspår

860786

2021-01-05