Peter Wahlbeck litografier

Peter Wahlbeck litografier
Peter Wahlbeck litografier
Peter Wahlbeck litografier
Peter Wahlbeck litografier

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER WAHLBECK (född 1963): "Gul kvinna med cigg", signerad samt numrerad 1/50, även signerad a tergo, ca 56x40 cm

Ej examinerad ur ram

860797

2021-01-05