Carl Delden, oljemålning

Carl Delden, oljemålning
Carl Delden, oljemålning
Carl Delden, oljemålning
Carl Delden, oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

800 SEK

CARL DELDEN (1906-1997): "Båt", signerad C Delden, olja på pannå, ca 32 x 47 cm

860798

2021-01-03