Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARION BELIN (född 1933):vinterbild, signerad samt numrerad 135/360, handkolorerad färglitografi, ca 65x50 cm
Ej examinerad ur ram
860806
2021-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här