Carl Duxa

Carl Duxa
Carl Duxa
Carl Duxa
Carl Duxa

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL DUXA (1871-1937): interiörscen, olja på duk, signerad, bildmått 55x68 cm

Retusch i övre hörn

860808

2021-01-11