Affärsdisk
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
AFFÄRSDISK, 1900-talets första hälft, på ena långsidan skjutdörrar med bakomliggande hyllplan, senare bemålning, skivan nedslipad, höjd ca 88 samt 249x76 cm
Renoverad, kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage
860814
2021-01-02