Affärsdisk

Affärsdisk
Affärsdisk
Affärsdisk
Affärsdisk
Affärsdisk
Affärsdisk
Affärsdisk
Affärsdisk
Affärsdisk
Affärsdisk

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

AFFÄRSDISK, 1900-talets första hälft, på ena långsidan skjutdörrar med bakomliggande hyllplan, senare bemålning, skivan nedslipad, höjd ca 88 samt 249x76 cm

Renoverad, kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage

860814

2021-01-02