Per-Åke Persson New York

Per-Åke Persson New York
Per-Åke Persson New York
Per-Åke Persson New York
Per-Åke Persson New York

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "New York", signerad a tergo Per-Åke Persson 2004, numrerad 1/3, fotografi, ca 70x50 cm

860815

2021-01-02