Nissan Engel färgetsning

Nissan Engel färgetsning
Nissan Engel färgetsning
Nissan Engel färgetsning
Nissan Engel färgetsning

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

NISSAN ENGEL (f. 1931): färgetsning, "Lieder", signerad Nissan Engel 58/150, bildmått ca 68x48 cm

Ej examinerad ur ram

860816

2021-01-08