Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
NISSAN ENGEL (f. 1931): färgetsning, "Lieder", signerad Nissan Engel 58/150, bildmått ca 68x48 cm
Ej examinerad ur ram
860816
2021-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här